BT YÖNETİM PROGRAMI=>IT MANAGEMENAT PROGRAM

Türkiye’nin ilk ve tek açık, sınavsız, ücretsiz ve uygulamaya dayanan kurumsal üniversitesi Educore University yetiştirmek üzere genç dahiler arıyor.

Educore University yüksek lisans programlarından olan IT Management Programı’nda ; mülakatla belirlenecek şanslı 25 kişiye 6300 USD lik program burslu olarak sunulacaktır.
Tüm eğitmen, ders malzemesi, proje geliştirme, sınıf ve laboratuar ortamları ve diğer eğitim giderlerini Educore %100 burs vererek karşılıyor.

Düzenli derslerin online ve Educore Eğitim Merkezinde sınıf ortamında düzenleneceği bu program 25 kişilik özel seçilmiş bir dahiler kulübü için veriliyor.

Programı bitirecek kişilerin yoğun bir eğitim, uygulama, proje ve deneyim edinme sürecinden sonra uluslararası akredite ve geçerli 8 sertifika ve 1 diplomanın yanısıra gerçek projelerde çalışmış olma ve iş deneyimi ile ve proje referansı ile mezun olmaları hedefleniyor.

Mezun olan seçilm,ş katıımcıların iş garantisi de yine Educore University tarafından sağlanıyor. Mezunlarının bir kısmına kendi bünyesinde istihdam sağlayan Educore Group, diğer yandan sektördeki iş ortaklarında ve müşterilerinde de işe yerleştirme konusunda özel öğrencilerine danışmanlık ve destek sağlıyor.

Programın ilk dersleri Mayıs 2012’de başlayacaktır. Başvurmak ve program hakkında detay bilgi için www.educoreuniversity.com adresini ziyaret ediniz.

Ders Programını Görmen İçin http://www.educoreuniversity.com/it-management.php  adresini ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s